TEHNILISED ANDMED

KKK
Korduma kippuvad küsimused

Mis teeb Magcab juhtme eriliseks?

Magcab juhe on eriline oma mugavuse ja turvalisuse poolest. Magnetiline ühendus tagab mugavuse ja kiiruse nii laadima pannes kui ka telefoni sealt võttes. Magcab juhet saab ühendada telefoni mõlemat pidi, mida näiteks tavaline Micro-USB juhe ei võimalda.

Kas Magcab juhe laeb sama kiiresti kui originaaljuhe?

Jah, Magcab juhe laeb Sinu telefoni sama voolutugevusega kui originaallaadija.

Adapteri telefoniga ühendades tuli teade “This cable or accessory is not certified and may not work reliably with this phone”. Kas see juhe ei ole sertifitseeritud või ei sobi minu telefoniga?

Magcab juhe on sertifitseeritud ja sobib kõikide iPhone telefonidega, millel on lightning laadimispesa. Teade tuleb sellest, et “iPhone’i” laadimiseks vajalik kiip on paigutatud juhtme poolele mitte adapteri külge. Juhul kui sisestate adapteri telefoni ja juhe ei olnud sellel ajal ühendatud, siis telefon ei leia kiipi ning annab vastava teate. Tegelikkuses on kiip aga olemas. Teada avaneb ainult esimesel korral ja vajutades “Dismiss” kaob ning ei sega telefoni kasutust ega laadimise kiirust.

Kas juhe võimaldab andmevahetust telefoni ja arvuti vahel?

Jah! Kõik mis toimib tavalise juhtmega toimib ka Magcab juhtmega. Sinu lemmik muusika ja pildid tulevad arvutist telefoni ilma probleemideta.

Kas Magcab Micro-USB ja Lightning juhe on omavahel vahetatavad?

Ei ole. Kahjuks on Apple seadme laadimiseks vajalik kiip paigutatud ainult Magcab Lightning juhtmele ning antud kiipi ei leidu Micro-USB versioonis. Juhtmeid omavahel vahetada ei tohi. Magcab Micro-USB juhtmel on ka vastav USB otsa tähistav logo.

Ma ei leidnud oma küsimustele vastust või mul on probleem Magcab juhtmega.

Kirjuta meile info@magcab.ee ning vastame meeleldi Sinu küsimustele ja muredele. Koos leiame lahenduse!

Ole nutikas, osta Magcab!

Osta